Komplexní řešení a péče o Vaše Informační Technologie. Teplice a okolí.
Podpora: +420 737 300 863

Domácnosti

Příčin, proč Váš počítač nefunguje, existuje celá řada. Chyba může být ve Vašem software nebo hardware, na dálku je však těžké stanovit příčinu.

Počítač můžete dopravit k nám do servisu, nebo je možné sjednat návštěvu technika u Vás. Pokud je to možné, řešíme některé z problémů ihned pomocí vzdáleného přístupu.

Problémy s počítačem

  • opravy nefunkčního PC
  • prodej software a hardware
  • konfigurace a sestavování PC na míru
  • oprava systému, instalace správných ovladačů
  • zálohování dat
  • odvirování systému
  • nastavení periferií (tiskárny, webkamery, skenery apod.)
  • kamerové systémy (sledování, zabezpečení přes internet)
  • technická podpora přes vzdálenou plochu
Proč si vybrat naše služby?

Nabízíme především individuální přístup ke každému klientovi a férové ceny. Pokud není možné provést opravu přímo na místě, počítač nebo notebook si odvezeme a po opravě, zpravidla do 2 pracovních dnů, Vám opravené zařízení přivezeme opět až domů.

IT Servis a podpora

Chcete mít profesionálně servisovaný domácí počítač či domácí síť? Když se Vám "rozbije" počítač, chcete mít možnost někomu zavolat, aby situaci profesionálně vyřešil?

Podpora přes vzdálenou plochu

Podpora přes vzdálenou plochu umožňuje servisní zásah na počítači uživatele vzdáleně pomocí technologie společnosti TeamViewer. Jedná se o plně zabezpečený přístup pomocí jednorázově spustitelné aplikace na straně klienta (není nutné nic instalovat).

Webová prezentace

Mimo servisní služby nabízíme také vytvoření webové prezentace na míru. Nebráníme se osobnímu setkání, ale v případě potřeby je veškerá komunikace možná prostřednictvím telefonu, emailu nebo skype hovoru

Pro okamžitou pomocvolejte

tel.: +420 737 300 863

V případě že se nám nemůžete dovolat, zkuste poslat zprávu. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

Poslat zprávu

Vzdálená podpora & Online servis Vašeho PC

Pro vzdálené připojení k Vašemu počítači je nutné stáhnout a následně spustit soubor TeamViewerQS_itprogres.exe . Technik se připojí a vyřeší Váš problém. Klikněte na odkaz “Vzdálená podpora”, stáhněte aplikaci a zavolejte nám.

Stáhněte si aplikaci pro vzdálenou správu Vašeho počítače